MS102-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 0.236"X0.402" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS102-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.118" (3.00mm)
Length - Overall:0.402" (10.20mm)
Width - Overall:0.236" (6.00mm)