MS737-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 1.106"X2.902" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS737-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.114" (2.90mm)
Length - Overall:2.902" (73.70mm)
Width - Overall:1.106" (28.10mm)