MS378-10S
Description
37.8 X 21.6 X 3MM EMI/RF SHIELD
DataSheet
MS378-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.118" (3.00mm)
Length - Overall:1.488" (37.80mm)
Width - Overall:0.850" (21.60mm)