MS312-10S
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
31.2 X 30 X 5MM EMI/RF SHIELD
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS312-10S PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.197" (5.00mm)
Length - Overall:1.228" (31.20mm)
Width - Overall:1.181" (30.00mm)