MS102-10S
Description
10.2 X 6 X 3MM EMI/RF SHIELD
DataSheet
MS102-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.118" (3.00mm)
Length - Overall:0.402" (10.20mm)
Width - Overall:0.236" (6.00mm)