MS405-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.744"X1.594" SLDR
DataSheet
MS405-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.110" (2.80mm)
Length - Overall:1.594" (40.50mm)
Width - Overall:0.744" (18.90mm)