MS448-20F
Description
RF SHLD FRAME 0.717"X1.764" SLDR
DataSheet
MS448-20F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.224" (5.70mm)
Length - Overall:1.764" (44.80mm)
Width - Overall:0.717" (18.20mm)