MS213-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.783"X0.839" SLDR
DataSheet
MS213-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.114" (2.90mm)
Length - Overall:0.839" (21.30mm)
Width - Overall:0.783" (19.90mm)