MS329-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 0.815"X1.295" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS329-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.098" (2.50mm)
Length - Overall:1.295" (32.90mm)
Width - Overall:0.815" (20.70mm)