MS263-20F
Description
RF SHLD FRAME 0.78"X1.035" SLDR
DataSheet
MS263-20F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.319" (8.10mm)
Length - Overall:1.035" (26.30mm)
Width - Overall:0.780" (19.80mm)