MS345-20S
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
34.5 X 21.5 X 3.2MM EMI/RF SHIEL
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS345-20S PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.126" (3.20mm)
Length - Overall:1.358" (34.50mm)
Width - Overall:0.846" (21.50mm)