MS409-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.846"X1.61" SLDR
DataSheet
MS409-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.098" (2.50mm)
Length - Overall:1.610" (40.90mm)
Width - Overall:0.846" (21.50mm)