MS405-10S
Description
40.5 X 18.9 X 2.8MM EMI/RF SHIEL
DataSheet
MS405-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.110" (2.80mm)
Length - Overall:1.594" (40.50mm)
Width - Overall:0.744" (18.90mm)