MS415-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.661"X1.634" SLDR
DataSheet
MS415-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.268" (6.80mm)
Length - Overall:1.634" (41.50mm)
Width - Overall:0.661" (16.80mm)