AE452-457DB5495
Description
452 MHZ / 457 MHZ CAVITY DUPLEXE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE452-457DB5495 PDF
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):450.625MHz ~ 452.625MHz / 457.625MHz ~ 459.625MHz