AE4700-5550DB5470
Description
4700 MHZ / 5550 MHZ CAVITY DUPLE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE4700-5550DB5470 PDF
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):4.4GHz ~ 5GHz / 5.25GHz ~ 5.85GHz