AE1800-2350DB5477
Description
1800 MHZ / 2350 MHZ CAVITY DUPLE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE1800-2350DB5477 PDF
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):1.75GHz ~ 1.85GHz / 2.2GHz ~ 2.5GHz