AE1800-2275DB5491
Description
1800 MHZ / 2275 MHZ CAVITY DUPLE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE1800-2275DB5491 PDF
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):1.6GHz ~ 2GHz / 2.15GHz ~ 2.4GHz