AD1542-1643D296
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
VIGOR # :
Description
1542 MHZ / 1643 MHZ CAVITY DUPLE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AD1542-1643D296 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):1.524GHz ~ 1.56GHz / 1.6265GHz ~ 1.6605GHz