AM1950-2140D1098
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
VIGOR # :
Description
195MHZ / 2140MHZ CAVITY DUPLEXER
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AM1950-2140D1098 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):1.92GHz ~ 1.98GHz / 2.11GHz ~ 2.17GHz