AE895-940DB5454
Description
895 MHZ / 940 MHZ CAVITY DUPLEXE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE895-940DB5454 PDF
Part Status:Active
Type:Diplexer
Frequency Bands (Low / High):876.88MHz ~ 915MHz / 921MHz ~ 960MHz