AE14660-15250DB5310
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
VIGOR # :
Description
14660 MHZ / 15250 MHZ CAVITY DUP
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE14660-15250DB5310 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):14.4GHz ~ 14.92GHz / 15.15GHz ~ 15.35GHz