AE255-305DB5288
Description
255 MHZ / 305 MHZCAVITY DUPLEXER
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE255-305DB5288 PDF
Part Status:Active
Type:Diplexer
Frequency Bands (Low / High):240MHz ~ 270MHz / 290MHz ~ 320MHz