AE4512-4887DB5488
Description
4512MHZ / 4887 MHZ CAVITY DUPLEX
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE4512-4887DB5488 PDF
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):4.4GHz ~ 4.625GHz / 4.775GHz ~ 5GHz