AE2310-2355DB5473
Description
2310 MHZ / 2355 MHZ CAVITY DUPLE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE2310-2355DB5473 PDF
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):2.305GHz ~ 2.315GHz / 2.35GHz ~ 2.36GHz