OEM-900-WHSKR-TC
DataSheet
OEM-900-WHSKR-TC PDF
Modulation:-
Frequency:900MHz
Memory Size:-
Voltage - Supply:1.8V ~ 3.6V
Current - Receiving:13mA
Current - Transmitting:125mA