CG-POE15VPD-KIT
Description
MINI NEST CAM IQ ACTIVE POE PRO
Catalog
Accessories
DataSheet
CG-POE15VPD-KIT PDF
Part Status:Active
Accessory Type:Adapter Kit
Specifications:-
For Use With/Related Products:Cat5/Cat6
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
THE BL BPC 2000 2.5" SATA BAY IS
121186
GHS-3"SDS BINDER, SPANISH
DAPI-USEU
DAPI-USEU
EURO/US SOCKET, 15A - 127 VAC, 1
RGF1D-E3/5CA
RGF1D-E3/5CA
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214BA
57-PRP1
57-PRP1
CBL ASSY 2.1MM JCK-PLG RND 0.42'