CFAST121
Manufacturer
U-Reach Data Solutions, Inc.
VIGOR # :
Description
CFAST CARD CLONER, 1 SRC, 1 TRGT
Catalog
Accessories
DataSheet
CFAST121 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Copier
Specifications:Portable
For Use With/Related Products:CF Type I/II, CF1.0, CF2.0, CF3.0, CF4.0, CF4.1, CF5.0, CF6.0
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
B30-R6000
B30-R6000
R6000 RIBBON BLK,4.33"X200FT FIT
IDPAL-AC
IDPAL-AC
AC ADAPTER, ID PAL
DRAPE/ITS/US-B
DRAPE/ITS/US-B
FITTED BLACK DRAPE FOR ITSC
RSTA 4 BULK
RSTA 4 BULK
FUSE BRD MNT 4A 250VAC/63VDC RAD
R8236NL
R8236NL
TRANSFORMER PLANAR 120UH