UM-1010/C/T
Manufacturer
Lilliput Electronics USA
VIGOR # :
Description
USB PWR ON TOUCH SCRN 10.1"
Catalog
Monitors
DataSheet
UM-1010/C/T PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:4 Wire Resistive
Interface:-
Dot Pixels:1024 x 576
Diagonal Screen Size:10.00" (254.00mm)