FA1016/C/T
Manufacturer
Lilliput Electronics USA
VIGOR # :
Description
CAP TOUCH SCRN 10.1"" 1920*1200
Catalog
Monitors
DataSheet
FA1016/C/T PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:Capacitive
Interface:HDMI, VGA
Dot Pixels:1920 x 1080
Diagonal Screen Size:10.10" (256.54mm)