BA SERIES-4.72" X 36YD
Manufacturer
TapeCase
VIGOR # :
Description
TAPE FILM AMBER 4.72" X 36 YDS
Catalog
Tape
DataSheet
BA SERIES-4.72" X 36YD PDF
Type Description
Series:BA
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Tape Type:Film
Adhesive:Acrylic
Backing, Carrier:Polyimide
Thickness:-
Thickness - Adhesive:-
Thickness - Backing, Carrier:0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Width:4.72" (120.00mm)