KD-12MM-10000
Manufacturer
TapeCase
VIGOR # :
Description
TAPE FILM AMBER 0.47" DIA
Catalog
Tape
DataSheet
KD-12MM-10000 PDF
Type Description
Series:KD
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Tape Type:Film
Adhesive:Silicone
Backing, Carrier:Polyimide
Thickness:-
Thickness - Adhesive:-
Thickness - Backing, Carrier:0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Width:0.47" (12.00mm) dia