82400-4-BO
Manufacturer
O.C. White Co.
VIGOR # :
Description
LAMP MAGNIFIER LED CLAMP
Catalog
Lamps - Magnifying, Task
DataSheet
82400-4-BO PDF
Type Description
Series:Green-Lite™
Package:Bulk
Part Status:Active
Lamp/Magnifier Type:Lamp, Magnifier
Voltage:100 ~ 240V
Lens Style/Size:4 Diopter (2x), 7.00" L x 5.25" W (177.80mm x 133.35mm)
Bulb:LED, White
Arm:43.00" (1092.2mm)