ALREC-45-B
Manufacturer
O.C. White Co.
VIGOR # :
Description
LAMP MAG 6.85" LED 3.5 DIO 120V
Catalog
Lamps - Magnifying, Task
DataSheet
ALREC-45-B PDF
Type Description
Series:Accu-Lite™
Package:Bulk
Part Status:Active
Lamp/Magnifier Type:Lamp, Magnifier
Voltage:120V
Lens Style/Size:3.5 Diopter (1.88x)
Bulb:LED
Arm:45.00" (1143.0mm)