22400-4-SW
Manufacturer
O.C. White Co.
VIGOR # :
Description
LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP
Catalog
Lamps - Magnifying, Task
DataSheet
22400-4-SW PDF
Type Description
Series:Green-Lite®
Package:Bulk
Part Status:Active
Lamp/Magnifier Type:Lamp, Magnifier
Voltage:100 ~ 240V
Lens Style/Size:4 Diopter (2x), 5.00" (127.00mm) Diameter
Bulb:LED, White
Arm:43.00" (1092.2mm)