42400-4-SW
DataSheet
42400-4-SW PDF
Lamp/Magnifier Type:Lamp, Magnifier
Voltage:100 ~ 240V
Lens Style/Size:4 Diopter (2x), 6.00" (152.40mm) Diameter
Bulb:LED, White
Arm:43.00" (1092.2mm)