WS-3315-KC-2400
Description
FAB/FOAM GASKET .415WX.240HX24L
DataSheet
WS-3315-KC-2400 PDF
Type:Fabric Over Foam
Shape:C-Fold
Width:0.415" (10.54mm)
Length:24.000" (609.60mm)
Height:0.240" (6.10mm)
Attachment Method:Adhesive
Operating Temperature:-40°C ~ 71°C