WS-3320-KC-2400
Description
FAB/FOAM GASKET .250WX.250HX24L
DataSheet
WS-3320-KC-2400 PDF
Type:Fabric Over Foam
Shape:C-Fold
Width:0.250" (6.35mm)
Length:24.000" (609.60mm)
Height:0.250" (6.35mm)
Attachment Method:Adhesive
Operating Temperature:-40°C ~ 71°C
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
4692PA51G01800
4692PA51G01800
GSKT FAB/FOAM 6.4X457.2MM DSHAPE
WE-LT CONDUCTIVE SHIELDING GASKE
GASKET BECU 8.1X37.57MM
6091312140F
6091312140F
LED PNL MT 9MM 24V CHROME YELLOW