IS.TBENCL.10.1AL
Manufacturer
Industrial Shields
VIGOR # :
Description
PANEL PC 10.1" NO CPU
Catalog
Human Machine Interface (HMI)
DataSheet
IS.TBENCL.10.1AL PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Touchscreen
Size - Display:10.1"
Display Type:-
Case Color:Gray
Operating Temperature:0°C ~ 40°C
Ingress Protection:-
Voltage - Supply:12VDC