HMI5150XL
Manufacturer
Maple Systems
VIGOR # :
Description
HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR
Catalog
Human Machine Interface (HMI)
DataSheet
HMI5150XL PDF
Type Description
Series:HMI
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Touchscreen
Size - Display:15.0"
Display Type:Color
Case Color:Gray
Operating Temperature:0°C ~ 50°C
Ingress Protection:IP65 - Dust Tight, Water Resistant; NEMA 4X
Voltage - Supply:24VDC