KD U-M83W-V2110-020
Manufacturer
Leuze
VIGOR # :
Description
CONNECTION CABLE
Catalog
Sensor Cable - Assemblies
DataSheet
KD U-M83W-V2110-020 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Number of Positions:-
Connector - Sensor:-
Termination:Wire Leads
Connector - Cable:M8
Cable Length:2m
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
KDS U-M83WM83A-V2110-006
KDS U-M83WM83A-V2110-006
INTERCONNECTION CABLE
CABLE ASSEMBLY M12 8POS 15M
CABLE ASSEMBLY M12 4POS 1.5M
1825Y0250274JXR
1825Y0250274JXR
CAP CER 0.27UF 25V X7R 1825
3.0SMCJ110CATR
3.0SMCJ110CATR
TVS DIODE 110V 177V SMC