KDS U-M124AM124A-T2100-010
Description
INTERCONNECTION CABLE
DataSheet
KDS U-M124AM124A-T2100-010 PDF
Part Status:Active
Number of Positions:4
Connector - Sensor:-
Termination:Connector
Connector - Cable:M12
Cable Length:1m
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE ASSEMBLY M12 5POS 2M
DIN/MMC-5P-24V-MM-ST-2M-PUR
CABLE ASSEMBLY M12 8POS 5M
KDS U-M124AM124A-T2100-010
KDS U-M124AM124A-T2100-010
INTERCONNECTION CABLE
PEG124PA147CQL1
PEG124PA147CQL1
CAP ALUM 4.7UF 100V AXIAL
GA1206Y223KXXBT31G
GA1206Y223KXXBT31G
CAP CER 0.022UF 25V X7R 1206