KD U-M124A-T2100-050
Description
CONNECTION CABLE
DataSheet
KD U-M124A-T2100-050 PDF
Part Status:Active
Number of Positions:-
Connector - Sensor:-
Termination:Wire Leads
Connector - Cable:M12
Cable Length:5m
Quantity Unit Price Ext. Price
E11426
E11426
CONNECTION CABLE; CABLE WITH CON
CABLE ASSEMBLY M12 8POS 5M
CABLE ASSEMBLY M8 3POS 5M
ATS-01E-138-C2-R0
ATS-01E-138-C2-R0
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
PL20-2
PL20-2
CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER