KS U-M125A-T2712-050
Description
CONNECTION CABLE
DataSheet
KS U-M125A-T2712-050 PDF
Part Status:Active
Number of Positions:-
Connector - Sensor:-
Termination:Wire Leads
Connector - Cable:M12
Cable Length:5m
Quantity Unit Price Ext. Price
KD U-M123A-T2105-050
KD U-M123A-T2105-050
CONNECTION CABLE
CABLE ASSEMBLY M12 4POS 2M
SAC-4P- 5 0-PUR/AD SO
MCU08050C4320FP500
MCU08050C4320FP500
RES 432 OHM 1% 1/5W 0805
RP120-16-10-QD
RP120-16-10-QD
MEDIUM - HIGH PERF SNGL STAGE PW
M3933/25-60S
M3933/25-60S
RF ATTENUATOR 1DB 50OHM SMA