BT625X925-10PK
Manufacturer
Buildtak
VIGOR # :
Description
10 PACK BUILDTAK ORIGINAL SURFAC
Catalog
3D Printing Accessories
DataSheet
BT625X925-10PK PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Print Surface
For Use With/Related Products:FFF 3D Printers
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FIT0436
FIT0436
CARTRIDGE HEATER FOR OVERLORD 3D
BT33910
BT33910
SINGLE BUILDTAK ORIGINAL SURFACE
BT16X16-5PK
BT16X16-5PK
5 PACK BUILDTAK ORIGINAL SURFACE
L2C2-40801211E1900
L2C2-40801211E1900
LED COB 4000K NEU WHT 80CRI SMD
BT625X925-10PK
BT625X925-10PK
25LC080CT-E/ST16KVAO
25LC080CT-E/ST16KVAO
IC EEPROM 8KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP
MUR890
MUR890
RECTIFIER DIODE, 8A, 900V