IS.IO220VAC-5T24VDC
Manufacturer
Industrial Shields
VIGOR # :
Description
12VDC TO 5-24VDC CONVERTER
Catalog
Signal Conditioners and Isolators
DataSheet
IS.IO220VAC-5T24VDC PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Signal Conditioner
Input Type:Voltage
Input Range (Current, Voltage):12 ~ 220VAC
Input Range (Additional):-
Output Type:Voltage
Output Range:5VDC to 24VDC