AOM64128A0-1.3WW-ANO
Description
1.3'' ARDUINO OLED WHITE 64X128
DataSheet
AOM64128A0-1.3WW-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.3" (33.02mm)
Viewing Area:30.40mm W x 15.70mm H