MDT1040AIS-LVDS
Description
10.4" TFT, 1024 X 768 RESOLUTION
DataSheet
MDT1040AIS-LVDS PDF
Type Description
Series:MDT1040A
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.4" (264.16mm)
Viewing Area:211.20mm W x 158.00mm H