AOM9632A0-0.68WW-ANO
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
0.68'' ARDUINO OLED WHITE 96X32
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AOM9632A0-0.68WW-ANO PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:-
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:0.68" (17.27mm)
Viewing Area:17.70mm W x 6.80mm H