AOM9639A0-0.83BW-ANO
Description
0.83'' ARDUINO OLED BLUE 96X39
DataSheet
AOM9639A0-0.83BW-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:0.83" (21.08mm)
Viewing Area:21.40mm W x 9.90mm H